Бібліотека-філія с. Гряди

Дитинство... У спогадах ми часто повертаємось до нього. Бо воно уособлення доброго, чистого, світлого, бо це найщасливіша, найприємніша і найбезтурботніша пора.
Театральне свято, яке проходило в бібліотеці будинку культури с. Гряди, створило чудову атмосферу святкового дійства. Діти здійснили заочну подорож по казках, пригадали знайомі їм казки, відвідали володіння Королеви книг, а також перетворювались в казкових героїв, таких, як Червона шапочка, Мальвіна, Буратіно. Діти були дуже здивовані появою листоноші Печкіна, він розповідав дітям цікаві історії, а також правила поведінки з книгою. Малеча мала можливість порозважатися, проявити свою кмітливість та увагу, ерудованість в конкурсно-розважальній програмі та вікторинах, що пропонувала їм бібліотекар.
Разом з лікарем книг діти лагодили, підклеювали, обгортали старі, зношені, але цікаві книги, які не можна вичерпнути зі списку найдорожчих книг малечі.
На завершення заходу діти отримали солодощі та купу приємних вражень.
Такий захід допомагає привернути увагу читачів до книги, емоційно розповісти про її зміни. А "театральне" прочитання літературного твору робить захід яскравим, видовищним. Книгу слід "оживити", не просто прочитати, а зіграти її.

Немає коментарів:

Дописати коментар